Komentarze do historyjki - Duch w pokoju

Ja też nie lubię horrorów, ściema i to w dodatku w większości przypadków wcale nie straszna, więc nie wiem po co to oglądać. No a co do jedzenia w nocy, ja mam podobną manię, ale dwie czekolady i paczka ciastek to dla mnie wcale nie tak dużo.

Sebastian

Mogłaś kazać jej wypier*****;)

Pawix

nocą najlepiej oglądać horrory, wtedy człowiek się bardziej boi i przeżywa dany film. a historyjka udana, ale na waszym miejscu też bym się przestraszyła ;)

charlize.

Jeżeli mama ma taką manie jedzenia słodyczy może warto z nią o tym porozmawać. Może problem tej mani tkwi w niej. W środku. A jeśli chodzi o słodycze nie mów mamie gdzie je chowasz. Ok? Albo nie kupuj wcale. Pozamykaj drzwi na klucz żeby jej się czasem nie zachciało iść do sklepu po słodycze. A jeżeli wyjdzie przez okno to znaczy ,ze jest świrnięta. Albo niech się naje słodycze przez snem. Niech zje te 2 tabliczki czekolady i paczke ciastek może to pomoże. A jeżeli nie to śpijcie razem. Jeśli będzie chciała wstać usłyszysz to. Więc ją położysz spowrotem do łóżka. Albo zapisz mame do psychologa. Doi chyba najlepsze rozwiązanie.

ola

Bardzo fajna historyjka.Ale ja też jadam po nocach.Tylko nikt mi nie chowa jedzenia,ale jak im przyjdzie coś takiego do głowy to kto wie,co się wydarzy.:)))

Alicja

ja się wręcz ich boje

jola

Fajne ja też nie lubie horrrrrrrrrrorrrrrrrrrówww

sandra

Dodaj komentarz:

Treść
Podpis

-nowe komentarze moga pojawic sie dopiero po odswiezeniu strony-