Komentarze do historyjki - Tajemnicza droga

Tak, rączek, nóżek i wybałuszonych oczu. I oczywiście nikt tego nie nagrał, nie ma ani jednego zdjęcia, nikt nie wie kto był w tej grupce i w jakim dniu. Wszystko idzie "po wsiach" z ust do ust. Są na świecie różne punkty magnetyczne które sprawiają, że "grawitacja głupieje", głupieją też kompasy, i nie ma to nic wspólnego ze śladami rączek czy czułków, zmarłymi, demonami i dobrą wróżką.

ratunkunapomoc

na bzdury jakiegoś dzieciucha szkoda czasu

paprocki

Czy to miejsce to czasem nie Szubienica, w pobliżu Wojsławic?

mjfgh

Spoko historyjka a ty wyżej przyjżyj się lepiej dokładnie jak piszesz żal...

Pawełko

Lublin to nie zadupie niedouczonych baranów - NIE MÓWI SIĘ Z !!!!TATEM!!! TYLKO Z TAKĄ!!!!!!!!!! Bo tak jest poprawnie po polsku!!

Lublinianin

Na początku myślałem,że piszesz o miejscu leżącym niedaleko mojej miejscowości, ale jednak to inne miejsce, historia też dotycząca zjawisk nadprzyrodzonych, ale jednak inna.

Kamil

Ja oglądałam taki program i ta górka to złudzenie optyczne, a ślady łap to sprzed kilku lat...A krzyki to zwierzęta, bo krzyki też słychać...To pawie.Albo jelenie, zależy gdzie.

Pawix

Na gorze Zar jest zdaje sie zludzenie optyczne, w kazdym badz razie zadne sily wyzsze. P.S. W Lublinie mowi sie z tatem?

edekk?

Olka wes sie nie pusz ! A fruumanszol naucz sie Angielskiego a nie byki je*iesz jak jakis pajac i chale Polakom tylko przynosisz ! A historyjka fajna hehe ;)

Nytka

"inwizibyl men"-historia prawdziwa

fruumanszoł

glupota ludzka nie zna granic...

JaCzyliJa

widzę że ola bierze wszystko do serca

Adi

gdzie to dokladnie??

Aneciak

dobre chociaz w to nie wierze

,.,.

Ja się boje? Czy to prawda? Czy wymyślona przez ciebie historyjka? Naprawdę nie mam pojęcia. A tak na przyszłość nie strasz tym dzieci.

ola

czyżby Stołpie?

z lubelskiego

Ktoś się za dużo telewizji naoglądał...

O tym patencie z samojezdzacym samochodem slyszalam juz na poludniu polski na gorze Zar. ale z tymi odciskami rak to juz bujda

Ja

Dodaj komentarz:

Treść
Podpis

-nowe komentarze moga pojawic sie dopiero po odswiezeniu strony-